Skip to Content

درباره:فروشگاه قطعات وتجهیزات Davin

Recent Posts by فروشگاه قطعات وتجهیزات Davin

سیستم های ایمنی در آسانسورها

از آنجا که آسانسورها معمولا سیستم های حمل ونقل بدون اپراتور یا راهبر بوده و همه فرمانهای مربوط به حرکت و توقف آنها با توجه به نیاز کاربر به صورت تمام اتوماتیک و توسط تابلو فرمان انجام میگیرد

ادامه مطلب

آیا نصب آسانسور در ساختمانهای قدیمی فاقد آسانسور امکان پذیر است؟

نصب آسانسور در یک ساختمان قدیمی سه یا چهار طبقه و فاقد آسانسور کیفیت زندگی ساکنان را متحول میکند

ادامه مطلب

نکاتی مهم در خصوص استاندارد آسانسور

امروزه جایگاه آسانسور ها در جهان و در صحنه زندگی روزمره افراد دیگر یک کالا و وسیله نقلیه عمودی محسوب نمیشود. افزایش جمعیت جهان توسعه شگفت آور شهرها تولد و تکامل آسانسورهای مدرن و پیچیده ساخت آسمانخراش ها و بلند مرتبه های عظیم و برج های نمادین….

ادامه مطلب

سرویس و نگهداری درب آسانسور از چه لحاظی حائز اهمیت است؟

یکی از بخشهای آسانسور که ممکن است ایرادی برای آن پیش بیاید درب آسانسور می باشد که در هنگام سرویسکاری آسانسور باید این ایرادات را برطرف نمایید.

ادامه مطلب

انواع سیستم های تعمیر و نگهداری آسانسور

در این مطلب به دو نوع سیستم که جزء بهترین و پر کاربردترین سیستم های تعمیر و نگهداری آسانسور هستند اشاره می کنیم

ادامه مطلب

بالانس بودن آسانسور (تعادل کابین و وزنه آسانسور)

تست بالانس بودن آسانسور یکی از بدیع ترین مواردی است که باید در نصب آسانسور مورد توجه قرار گیرد. این مورد تاثیر بسیاری در عملکرد آسانسور خواهد داشت. اگر تست بالانس بودن آسانسور انجام نگیرد، اختلاف وزن موجود در کابین یا کادر وزنه، باعث می شود به موتور آسانسور فشار بیشتری وارد شود.

ادامه مطلب

نحوه انتخاب ریل مناسب برای آسانسور

آهن کشی عبارت است از سازه فلزی چاه آسانسور. این سازه برای استقرار براکت‌های مورد نیاز ریل‌های کابین و ریل های وزنه اجرا می‌شود. و معمولاً بر اساس نقشه طراحی شده توسط فروشنده آسانسور اجرا می‌شود. بعد از طراحی و ساخت چاه آسانسور و آهنکشی آن نوبت به نصب و ریل گذاری آسانسور می رسد.

ادامه مطلب

سیستم نجات اضطراری (بلک اوت) در آسانسور

سیستم نجات اضطراری آسانسور و یا بلک اوت به سیستمی گفته می شود که در صورت قطع برق کابین را به نزدیک ترین طبقه می رساند و درب آسانسور را باز می کند تا مسافران از آن خارج شوند.

ادامه مطلب

ضوابط مربوط به استفاده از آسانسور در آپارتمان

آسانسور یکی از قسمت های مشترک ساختمان محسوب می شود و هنگام خرید و اجاره آپارتمان بسیار مورد توجه قرار می گیرد. اما همین آسانسور که برای رفاه ساکنان ساختمان قرار داده شده است،گاهی اوقات می تواند باعث بروز اختلافاتی میان همسایگان گردد. رعایت قوانین آپارتمان نشینی موجب حل بسیاری از اختلافات می شود.

ادامه مطلب

 

Recent Comments by فروشگاه قطعات وتجهیزات Davin

سبد خرید شما